webtérkép
mailküldés
keresés
vissza a főoldalra
Ön jelenleg a Városlakóknak / Sport / Lábatlani Sirályok / Hírek / Helytálltak a Sirályok oldalon áll
Helytálltak a Sirályok
Június 6-án 10 órától rendezték Nyergesen a IV. HOLCIM kupa kajak-kenu versenyt. 24 futamban közel kétszáz induló szállt vízre az érmekért.
Egyesületünk 21 versenyzővel vett részt a megmérettetésen. Mindannyian becsülettel küzdöttek a saját futamukban. Néhányan közülük még ennél is többet tettek, hiszen kimagasló teljesítményükkel dobogóra állhattak.
Legeredményesebb a 9 éves Hacsa Adrienn volt, aki saját korosztályában első, míg a 10 évesek között 3. helyezett lett. Bátyja Balázs Dávid sem akart lemaradni tőle, így ő is a dobogó legfelső fokára állhatott. A szintén 9 éves Schrenk Máté ezüstéremmel térhetett haza. Rajtuk kívül bronzérmet szerzett Ádám Réka, Balogh Dominik, Blahó Áron, Bugány Márk, Király Patrik, Tóth Patrik, Vámos Anna és Várvölgyi Patrícia.
Minden résztvevőnek gratulálunk, és további sikereket kívánunk!